menu

Ganobet Whatsapp

Category: Genel


Pek çok kullanıcı Ganobet whatsapp hattının olup olmadığını merak etmekte. Bunun başlıca sebebi de günümüzdeki pek çok bet sitesinin bu hizmeti kullanıcılarına sunması. Bu hizmette kullanıcıların kolayına geldiği için birçok siteyle alakalı bu hizmetin olup olmadığını merak etmekteler. Ganobet whatsapp hattı var mı diye merak edenlerdenseniz iyi haber sitenin böyle bir hattı bulunmakta. Üstelik bu hat tıpkı canlı destek hizmeti gibi 7/24 hizmet veriyor. Aslında bakarsanız bu hat için canlı destek hattının whatsapp üzerinden hizmet veren türevi desek haksızlık etmiş olmayız. Çünkü bu hatta tıpkı canlı destek hattı gibi çalışmakta ve kullanıcıları benzer bir yaklaşımla karşılamakta.

ganobet whatsapp

Ganobet Whatsapp Numarası

Ganobet whatsapp numarası ne diye merak eden ve bu hattan faydalanmak isteyen birçok Ganobet kullanıcısı bulunmakta. Bizde bu kullanıcılar için Ganobet whatsapp numarası nedir öğrendik ve sizlerle paylaşmaya karar verdik. Sitenin whatsapp hattından yararlanmak isteyen kullanıcıların kullanabileceği numara +31 6 44489506 şeklinde. Sizde dilerseniz bu numara üzerinden Ganobet whatsapp hattına bağlanabilir ve sitenin yetkilendirdiği destek personelinden yardım alabilirsiniz. Üstelik site bu hizmet için sizden herhangi bir ek ücrette talep etmez. Bu hizmetin tek sıkıntısı sitenin canlı destek hattında da olduğu gibi destek personelinin çok geç ve yavaş cevap vermesi. Bunun dışında cevap alabildiğiniz her an problemlerinizi çözebilmektesiniz. Cevap almanın uzun sürdüğü anlar ise oldukça can sıkıcı oluyor.

Ganobet Telegram

Ganobet whatsapp hattını kullanmak istemeyen kullanıcılar için başka bir alternatifte düşünülmüş bu da Ganobet telegram kanalı. Bu kanal whatsapp hattından farklı olarak güncel promosyonların paylaşılmasında ve yeni giriş adresinin duyurulmasında kullanılmakta. Bunun dışında kanala üye kullanıcılar kanal yetkilileri ile iletişime geçebilmekte. Bu yüzden de Ganobet telegram kanalı siteye üye kullanıcılar tarafından çokça tercih ediliyor. Eğer sizde bu kanala katılmak isterseniz https://t.me/ganobetofficial adresinin kullanarak kanala dahil olabilirsiniz. Burada unutmamanız gereken nokta kanala katıldıktan sonra insanlara rahatsızlık verecek davranışlarda bulunursanız bu durumun sizin için ciddi bir yaptırımı olabileceği. O yüzden dikkatli olmanızda ve diğer kullanıcıları rahatsız etmemenizde fayda var.

< NEXT Ganobet Yasal Mı Ganobet Yasal Mı

PREV > Ganobet Twitter Ganobet Twitter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir