menu

Ganobet SMS İptali

Category: Genel


Ganobet’in attığı mesajlardan sıkılan site kullanıcıların birçoğu Ganobet sms iptali var mı, varsa nasıl yapılıyor diye merak etmekteler. Bizde bu yazıda sitenin kullanıcılara sunduğu bir sms iptali hizmeti var mı ondan bahsedeceğiz ama bundan önce sizlere sitenin neden bu kadar çok sms attığından bahsetmek istiyoruz. Aslında bakarsanız sitenin bu kadar çok sms atmasının başlıca sebebi tahmin edersiniz ki reklam, site bu smsler vasıtasıyla site içerisinde ki kampanyalardan kullanıcıları haberdar ederek onları siteye kazandırmaya çalışıyor. Diğer sebebi de bir bakıma güvenlik, nasıl olduğunu merak ediyorsanız kullanıcılar bu smsler sayesinde doğrudan Ganobet’in kendi sitesine gitmekteler, bu durumda kullanıcıların herhangi bir şekilde hazırlanmış kopya sitelere yönlenmesinin önüne geçmekte.

ganobet sms iptali

Ganobet SMS İptali Var Mı?

Ganobet sms iptali var mı diye soran kullanıcılar için iyi haber ise sitenin kullanıcılarına sunduğu böyle bir hizmet var. Peki bu hizmetten nasıl faydalanırım diye merak ediyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Bunların başında sitenin canlı destek hizmetine bağlanmak geliyor. Canlı desteğe bağlandıktan sonra da bu konuyla ilgili şikayetinizi destek personelinize bildirmelisiniz. Destek personeli şikayetinizi aldıktan sonra sizden telefon numaranızı isteyecektir. Numaranızı vermeniz halinde de bu personel numaranızı yetkili birime iletecek, bu birimde gerekeni yapacak ve artık siteden daha fazla mesaj almamaya başlayacaksınız. Bunun dışında yapmanız gereken herhangi bir şey bulunmamakta.

Ganobet E-Posta Üzerinden SMS İptali

Yukarıda bahsettiğimiz yönteme alternatif olarak Ganobet e-posta üzerinden sms iptali yöntemini de kullanabilirsiniz. Bu yöntemde yapmanız gerekenler canlı destekte yaptıklarınızdan çokta farklı değil. Yine aynı şekilde şikayetinizi bildirmeniz gerekmekte, tek fark bunun için e-posta kullanacaksınız. E-postanız da şikayetinizin yanında telefon numaranızı da yazmanızda fayda var. Peki ben bu e-postayı hangi adrese atacağım diye soracak olursanız da bunun için Ganobet’in web sayfasında ki iletişim kısmını ziyaret etmeniz gerekecek. Site yöneticilerinin burada sizlerin iletişime geçebilmesi için bıraktığı bir e-posta adresi bulunmakta. Bu adresi kullanarak Ganobet sms iptali için iletişime geçebilirsiniz. Üstelik bu adrese siteyle ilgili başka sıkıntılarınızı veya fikirlerinizi de iletmeniz mümkün.

< NEXT Ganobet Sosyal Medya Hesapları Ganobet Sosyal Medya Hesapları

PREV > Ganobet Slot Oyunları Ganobet Slot Oyunları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir