menu

Ganobet Neden Adres Değiştiriyor?

Category: Genel


Ülkemizde hizmet veren bahis sitelerinin birçoğu sık sık adres değiştirmek zorunda kalıyor. Ganobet üyeleri de Ganobet neden adres değiştiriyor sorusunu soruyorlar. Ganobet sitesi Curaçao ülkesinde kurulmuştur ve orada resmi kayıtları vardır. Site Curaçao’da kayıtlı olsa da ülkemizde kayıtlı değil. Bu nedenle de site sık sık Bilişim Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından kapatılıyor. Yani adres değiştirmesinin nedeni yasal olmamasından kaynaklanıyor. Site üyeleri de sitenin güncel giriş adresini bulmakta zaman zaman zorlanabiliyor. Sitenin güncel giriş adresini bulmak içinde bazı yöntemler var. Bu yöntemleri kullanarak vakit kaybetmeden Ganobet güncel giriş adresini bulabilirsiniz.

ganobet neden adres değiştiriyor

Ganobet Güncel Giriş

Ganobet güncel giriş adresini bulmak için internette Ganobet güncel giriş şeklinde arama yapabilirsiniz. Bu arama sonucunda karşınıza çıkacak siteler sizleri sitenin güncel giriş adresine yönlendirir. Ancak bu yöntemi kullanmanızı çok tavsiye etmiyoruz. Çünkü bazı sahtekar siteler sizleri başka taklit sitelere yönlendirebilir. O siteye de giriş yaparsanız hesap bilgileriniz çalınabilir. Bu nedenle diğer yöntemleri kullanmanız hem sizin hem de hesabınızın güvenliği için daha sağlıklı olacaktır.

Ganobet Yeni Giriş

Ganobet yeni giriş adresini bulmanız için başka yöntemlerde var. Sitenin telegram kanalında sürekli olarak sitenin güncel giriş adresleri paylaşılıyor. Bu kanala üye olarak hem güncel giriş bilgilerini öğrenebilir hem de site hakkındaki önemli duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sitenin sosyal medya hesapları olan twitter, instagram ve Pinterest üzerinden de güncel giriş bilgileri paylaşılıyor. Bu hesapları da takip ederek, uğraş vermeden Ganobet yeni giriş adresini öğrenebilirsiniz. Ganobet telegram kanalını ve sosyal medya hesaplarını site içerisinde sağ üst köşede bulabilirsiniz.

Sitenin güncel adresini bulmanız için son bir yöntem daha mevcut. Sitenin whatsapp hattı kullanıcılara canlı destek veriyor ve 7 gün 24 saat çalışıyorlar. Ganobet whatsapp numarasını kaydederek site kapandığında güncel adresi buraya sorabilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizlere dakikalar içerisinde sitenin yeni adresini iletecektir. Ganobet whatsapp hattı da site içerisinde sağ üst köşede bulunuyor. Canlı destek hattına yazarak da whatsapp numaralarını alabilirsiniz.

< NEXT Ganobet Neden SMS Atıyor Ganobet Neden SMS Atıyor

PREV > Ganobet Nasıl Bir Site? Ganobet Nasıl Bir Site?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir