menu

Ganobet Twitter

Category: Genel


Bahis severlerin Ganobet’le alakalı çokça merak ettiği şeylerden biri de Ganobet twitter hesabı oluyor. Kullanıcılar Ganobet twitter var mı varsa adresi ne diye merak ediyorlar. Sevindirici haber ise sitenin bir twitter hesabının bulunması. Bu hesaba twitter üzerinden @ganobetsosyal kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz. Site bu hesabı ne için kullanıyor diye merak edecek olursanız bunların başında güncel giriş adresini ve yeni promosyonları duyurmak geliyor. Bu hesabı takip eden kullanıcılar da bu sayede güncel giriş adresini ve promosyonları hemen öğrenmekteler. Eğer sizde bunlardan bir an önce haberdar olmak isterseniz bu hesabı takip edebilirsiniz.

ganobet twitter

Ganobet Twitter Hesabı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ganobet twitter hesabı kullanıcıların çokça merak ettiği şeylerden. Daha önce de belirttik bu hesaba @ganobetsosyal kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz. Peki ben twitter kullanmıyorum diyen kullanıcılar için Ganobet twitter hesabı yerine geçecek bir alternatif yok mu derseniz site yöneticileri onu da düşünmüşler. Bu yüzden de Ganobet telegram kanalı hizmetini devreye sokmuşlar. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcıların tek ihtiyacı olan şey ise bir telegram hesabı ve kanala katılma linki. Telegram hesabı olan kullanıcılar için katılma linkini vermemiz gerekirse telegram kanalının linki t.me/ganobetofficial. Bu link sayesinde kanala katılabilir, güncel giriş adresi ve yeni promosyonlardan çabucak haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabından Ganobet giriş adreslerini öğrenebilirsiniz.

Ganobet Sosyal Medya Hesapları

Ganobet sosyal medya hesapları twitter ve telegramdan ibaret değil elbette. Bunlara alternatif olarak sitenin bir de Instagram hesabı bulunmakta. Bu hesaba da Instagram üzerinden @ganobetsocial kullanıcı adıyla ulaşabilirsiniz. Bu hesapta twitter ve telegram hesapları gibi bilgilendirme amaçlı kullanılmakta. Bu hesaplarda gördüğünüz herhangi bir şey kafanıza takılırsa da hesaba özel mesaj atmanız yeterli. Buradan size yardımcı olacaklardır. Ganobet sosyal medya hesapları dışında sitenin bir de whatsapp hattı bulunmakta. Bu hatta daha çok canlı destek görevi görüyor. Amacı kullanıcıların merak ettiği soruları cevaplamak ve varsa site içerisinde ki problemlerini gidermek. Peki bu hesaba nasıl ulaşırım diye merak ediyorsanız da +31 6 44489506 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

< NEXT Ganobet Whatsapp Ganobet Whatsapp

PREV > Ganobet Turnuvaları Ganobet Turnuvaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir