menu

Ganobet Sosyal Medya Hesapları

Category: Genel


İnternet üzerinden hizmet veren bahis sitelerinin birçoğunu sosyal medya hesapları bulunuyor. Bu hesaplar da hem üyeler için hem de site yetkilileri için kolaylıklar sağlıyor. Ganobet sitesinin sosyal medya hesapları da merak ediliyor. Sitenin twitter, instagram, telegram ve Pinterest hesabı bulunuyor. Bu hesapları da çok aktif olarak kullanıyorlar. Site hakkındaki önemli duyuruları ve güncel giriş bilgilerini bu hesaplar üzerinden paylaşıyorlar. Ganobet sosyal medya hesapları linklerini site içerisinde sağ üst kısımda bulunan sosyal medya kısmından ve ganovip.com üzerinden bulabilirsiniz.

ganobet sosyal medya hesapları

Ganobet Twitter

Ganobet’in en çok kullandığı sosyal medya hesaplarından birisi de twitter. Twitter’da çok fazla içerik kısıtlama olmadığı için, rahat bir şekilde paylaşım yapabiliyorlar. Bu hesap üzerinden güncel giriş adresi, siteye gelen yenilikler, yeni bonuslar ve önemli duyurular site üyeleri ile paylaşılıyor. Ayrıca, bazen bu mecra üzerinden çekilişler de yapılıyor. Örneğin, attıkları gönderiye yorum yapan üyeler arasında çekiliş düzenliyorlar. Bu çekilişi kazanan talihli üyelerine de nakit para ve forma gibi çeşitli ödüller veriyorlar. Sizlerde Ganobet twitter hesabını takip ederek hem önemli duyuruları öğrenebilir hem de çekilişler sayesinde ödüller kazanabilirsiniz.

Ganobet Telegram Kanalı

Ganobet telegram kanalı da oldukça aktif kullanılıyor. Bu kanal üzerinden de güncel giriş adresi ve önemli duyurular paylaşılıyor. Bu kanal sitenin en çok kullandığı hesap ve en çok üyede bu kanalda bulunuyor. Ganobet telegram kanalı üyeler içinde bazı fırsatlar sunuyor. Site, telegram kanalı üyelerine özel bazı bonuslara sahip. Sitede bulunan telegram bonusu, telegram üyelerine özel olarak veriliyor. Telegram kanalına katılan site üyeleri için 15 freebet veya 15 freespin bonus veriliyor. Buna ek olarak da zaman zaman telegram kanalında promosyon kodları paylaşılıyor ve etkinlikler yapılıyor. Bu etkinlikler sayesinde de çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Telegram kanalına üye olmak isteyenler site içerisinde sağ üst kısımda yer alan telegram kanalı logosuna basarak üye olabilirler. Ayrıca, canlı destek hattından rica ederseniz de sizlere telegram kanalı linklerini ileteceklerdir. Eğer sizde sitenin üyesiyseniz, Ganobet telegram kanalına üye olmanızı tavsiye ederiz.

< NEXT Ganobet Spor Bonusları Ganobet Spor Bonusları

PREV > Ganobet SMS İptali Ganobet SMS İptali

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir