menu

Ganobet Canlı Destek


Ganobet sitesi üyeleri zaman zaman site içerisinde çeşitli sorunlar ile karşılaşabiliyor. Bu tarz problemler her bahis sitesinde karşınıza çıkabilir. Site içerisinde sorun yaşayan üyeler de Ganobet canlı destek hattına bağlanarak sorunlarını çözebilir. Ganobet canlı destek hattı site içerisinde sağ alt kısımda bulunuyor. Canlı destek hattı 7 gün 24 saat kullanıcıları için aktif olarak hizmetlerine devam ediyor. Tüm sorun ve problemlerinizi canlı destek hattına yazabilirsiniz. Canlı destek hattına bağlanırken de sıra bekleme olayı yok, bu sayede hızlı bir şekilde müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Ganobet, site içerisindeki canlı destek hattı dışında başka canlı destek hatlarına da sahip. Bunlardan birisi whatsapp hattı, diğer ise telegram destek hattı.

ganobet canlı destek

Ganobet Whatsapp

Ganobet whatsapp hattı da canlı destek hizmeti sunuyor. Whatsapp hatları da 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Tüm sorun ve önerilerinizi saat fark etmeksizin whatsapp hatlarına yazabilirsiniz. Whatsapp hatları da oldukça hızlı. Sorunlarınızı yazmanız halinde dakikalar içerisinde sizlere geri dönüş yapacaklardır. Ganobet whatsapp hattını da site içerisinde bulabilirsiniz. Sitenin sağ üst kısmında sosyal medya hesaplarına ait logolar mevcut. Burada en solda yer alan whatsapp logosuna basarsanız yeni bir sekme de whatsapp hesapları açılacaktır. Ayrıca, canlı destek hattına bağlanarak da whatsapp numaralarını isteyebilirsiniz. Sitenin whatsapp numarasını kaydetmeniz sizler içinde faydalı olacaktır. Bu sayede site erişim engeli yediği zaman bile canlı destek alabilirsiniz.

Ganobet Telegram Destek Hattı

Ganobet telegram destek hattı da site üyeleri için canlı destek hizmeti veriyor. Bu hat da 7/24 aktif olarak çalışıyor. Canlı destek hattı ile yapabileceğiniz tüm görüşmeleri telegram destek hattı üzerinden de yapabilirsiniz. Telegram destek hattı üzerinden bazı önemli işlemleri de yapabilirsiniz. Örneğin telefon numarası onayı, hesap dondurma ve hesap aktifleştirme işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Ganobet telegram destek hattının linki site içerisinde mevcut değil. Sitenin telegram kanalı üzerinden destek hattı linkini bulabilirsiniz. Ayrıca, canlı destek hattına veya whatsapp hattına da yazarak Ganobet telegram destek hattı linkine ulaşabilirsiniz.